Medewerkers Bureau Forum Standaardisatie

Content

Het Forum Standaardisatie wordt bijgestaan door een secretariaat, het Bureau Forum Standaardisatie. Het bureau is gehuisvest bij Logius, de dienst digitale overheid van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. De medewerkers zijn:

Redouan Ahaloui

API & Geo standaarden

redouan.ahaloui@forumstandaardisatie.nl 

+31 6 15 64 23 25

Reindert Gerding

Semantiek en samenloop van regels

reindert.gerding@forumstandaardisatie.nl

+31 6 29 22 49 53

Hans Laagland

Standaarden aanmelden en toetsen

hans.laagland@forumstandaardisatie.nl

+31 6 21 82 07 89

Joram Verspaget

Secretaris, governance, water en bodem standaarden

joram.verspaget@forumstandaardisatie.nl

+31 6 52 84 55 92

Benjamin W. Broersma

Internet- en beveiligingsstandaarden

benjamin.broersma@forumstandaardisatie.nl

+31 6 31 01 98 80

Hester Hoekstra

Beheersbaarheid internetdomeinen

hester.hoekstra@logius.nl

+31 6 46 83 89 83

Ludwig Oberendorff

Afdelingshoofd

ludwig.oberendorff@forumstandaardisatie.nl

+31 6 52 31 12 17

Han Zuidweg

Document-, content- en datastandaarden

han.zuidweg@forumstandaardisatie.nl

+31 6 46 11 84 26

Désirée Castillo Gosker

Monitor open standaarden, Inkoop standaarden

desiree.castillogosker@forumstandaardisatie.nl

+31 6 52 50 42 26

Bart Knubben

Internet- en beveiligingsstandaarden

bart.knubben@forumstandaardisatie.nl 

+31 6 21 16 23 73

Anneke Spijker

Leveranciersmanagement

anneke.spijker@logius.nl

+31 6 25 31 91 19

Annemieke Toersen

E-factureren, Internationaal

annemieke.toersen@forumstandaardisatie.nl 

+31 6 29 18 85 43