Contact

 

Bezoekadres Wilhelmina van Pruisenweg 52 
2595 AN Den Haag 
Postadres Postbus 96810
2509 JE Den Haag
Telefoon 070 - 888 7776 
E-mail info@forumstandaardisatie.nl
Twitter @openstandaarden

 

Bureau Forum Standaardisatie (BFS)

Bureau Forum Standaardisatie voert het secretariaat en is het uitvoeringsapparaat van het Forum Standaardisatie. 

Bureau Forum Standaardisatie is gevestigd in hetzelfde kantoor als Logius.

Medewerkers van Bureau Forum Standaardisatie

Ludwig Oberendorff, hoofd Bureau Forum Standaardisatie
Bereikbaar via ludwig.oberendorff@forumstandaardisatie.nl en 06 - 52 31 12 17

Joram Verspaget, secretaris Bureau Forum Standaardisatie, adviseur water- en bodemstandaarden en contactpersoon Leveranciersmanifest
Bereikbaar via joram.verspaget@forumstandaardisatie.nl en 06 - 52 84 55 92

Marijke Abrahamse, adviseur internationale standaardisatie en onderwijs- en loopbaanstandaarden
Bereikbaar via marijke.abrahamse@forumstandaardisatie.nl en 06 - 81 61 90 87

Bart Knubben, adviseur internet- en beveiligingsstandaarden
Bereikbaar via bart.knubben@forumstandaardisatie.nl en 06 - 21 16 23 73

Han Zuidweg, adviseur document- en internetstandaarden
Bereikbaar via han.zuidweg@forumstandaardisatie.nl en 06 - 46 11 84 26

Maarten van der Veen, adviseur stelselstandaarden en verantwoordelijk voor leveranciersrelaties
Bereikbaar via maarten.vander.veen@forumstandaardisatie.nl en 06 - 21 16 24 33 

Lancelot Schellevis, adviseur toetsingsprocedure / e-facturatie / Bouw-standaarden / APIs / Smart Cities
Bereikbaar via lancelot.schellevis@forumstandaardisatie.nl en 06 - 46 94 30 28

Désirée Castillo Gosker, adviseur standaarden voor verwijzing naar wet- en regelgeving en jurisprudentie
Bereikbaar via desiree.castillogosker@forumstandaardisatie.nl en 06 - 52 50 42 26

Michiel Groeneveld, adviseur communicatie
Bereikbaar via michiel.groeneveld@logius.nl  en 06 - 21 16 23 50